PC ZOSTAVY NA MIERU

Ako to prebieha?

Konzultácia
 

Vaše požiadavky ohľadom zostavy s Vami radi prediskutujeme telefonicky, prostredníctvom emailu či Facebooku. Taktiež pod dohode osobne. Po vytvorení návrhu zostavy Vám ho predložíme na schválenie, vysvetlíme všetko čo Vás bude zaujímať, aby ste nekupovali mačku vo vreci. Ak Vám návrh nebude vyhovovať, upravíme ho až napokon budete spokojný.

Realizácia

Po schválení návrhu nasleduje objednávka a kompletizácia zostavy. Všetky komponenty sú vopred kontrolované a následne montované. Na procesor aplikujeme prvotriednu teplovodivú pastu pre dosiahnutie čo najnižších teplôt. Ako jedni z mála ponúkame aj tzv. "delid" (viac sa môžete dočítať tu: Delid CPU). Po osadení všetkých komponentov sa dbá na inštaláciu a vedenie kabeláže, tak aby nebránila prietoku vzduchu a zároveň vyzerala esteticky.

Prvé spustenie
 

Nasleduje spustenie zostavy a overenie jej správneho fungovania. Aktualizuje sa rozhranie BIOS na aktuálnu verziu. V cene zostavenia je aj operačný systém Windows 10. Taktiež je možnosť inštalácie iného operačného systému, podľa želania zákazníka. Ďalej po inštalácií operačného systému sa inštalujú ovládače a aktualizácie nevyhnutné pre správny chod novej PC zostavy.
 


Taktovanie a záťažové testy
 

Samozrejmosťou je aj, že vybrané komponenty pretaktujeme na najvyšší možný výkon pri zachovaní nízkych teplôt a efektivity zostavy. Následne pretaktovanie komponentov testujeme dôslednými záťažovými testami. Samozrejmosťou je nastavenie otáčok ventilátorov, tak aby dosiahli čo najnižšiu hlučnosť aj v záťaži.
 

Inštalácia programov a súčastí

Na požiadanie zákazníka inštalujeme programy ako sú internetové prehliadače, MS Office, hry, ale aj iné programy, podľa želania zákazníka.
 

Odovzdanie zostavy

Posledný krok je odoslanie zostavy. Vašu novú zostavu si môžete vyzdvihnúť v sídle firmy, kde Vám ju vieme na požiadanie aj predviesť. Príliš ďaleko? Žiaden problém! Zostavu dôkladne zabalíme a odošleme kuriérom. Po dohode je možný aj dovoz zo strany firmy. Viac o možnostiach doručenia sa dočítate tu: Doprava a platba

Prečo si vybrať nás?

 • Dlhoročné skúsenosti v oblasti IT a počítačovej techniky.
   

 • Vzdelávame sa, sledujeme trendy a trh aby sme Vám navrhli vždy to najlepšie čo svet počítačovej techniky ponúka.
   

 • Naši zostavy skladáme len z kvalitných komponentov, vďaka ktorým sa zaručí spoľahlivosť a vysoký výkon zostavy.
   

 • Za našimi precízne zloženými zostavami si stojíme a preto na naše zostavy dostanete 3-ročnú záruku!
   

 • Windows 10 licencia v cene zostavy a inštalácia programov podľa výberu zákazníka.
   

 • Optimalizácia v rozhraní BIOS, nastavenie otáčok, pretaktovanie jednotlivých komponentov na čo najvyšší možný výkon.
   

 • Zostavy vždy pred odovzdaním riadne preverujeme a testujeme v rôznych záťažových testoch trvajúce niekoľko desiatok hodín.
   

 • Každá zostava je zákazníkovi ušitá na mieru. Jedná sa o jedinečný kúsok, ktorý si len tak nikde nekúpite.
   

 • Či je pracovný deň, víkend alebo sviatok, sme pripravení Vám pomôcť a konzultovať prípadné problémy so zostavou.